رویکردهای استراتژیک

رویکردهای کلان
محمد امین عبداللهیان

محمد امین عبداللهیان

من محمد امین عبداللهیان هستم، مدیر عامل گرومان همون شرکت چابک و پرانرژی !
35 سالمه، یک مدیر صنعتی ایده آل گرا و عاشق چالش… که از قضا نوک سوزن ذوقی هم در شیرینی پزی و ایده پردازی های هنری دارم. صداقت همیشه برای من اصل بوده و آدم های بی صداقت هیچ جایی در زندگی شغلی و شخصی من ندارند.

از وقتی وارد صنعت وسیع کشاورزی شدم دنیایی جدید و پر از چالش پیش روی من باز شد. کار با موجودات زنده حس وحال متفاوتی داشت و البته صنعتی که خروجی محصولات آن مستقیم با سلامت خودمان در ارتباط است. همین نکته کافی بود تا اهمیت تغذیه برای محصولات و دغدغه زیست بوم کشاورزی برای ما اولویت پیدا کند. گرومان در مسیر ماموریت کاری خود، اصول و ارزش هایی را سرلوحه خود قرارداده که دغدغه مالکین سازمان است . می خواهد اعتماد سازی را در بین تمامی مصرف کنندگان و هر آن کسی که با گرومان سرو کار دارد، جا بیندازد. این اعتماد سازی از درون سازمان شروع می شود، حفظ کرامت انسانی، بها دادن به خلاقیت های کارکنان، ایجاد تعلق خاطر بین آنها و همچنین صمیمیت در روابط هم ارزش هایی ست که گرومان دنبال میکند.

وحید عبداللهیان

من وحید عبداللهیان هستم ، رییس هیئت مدیره گرومان یک شرکت چابک و پرانرژی ایرانی !
من 47 سالمه و از 18 سالگی همزمان با ورود به دانشگاه در فضای کسب و کار بوده ام. شخصا علاقه زیادی به گیاهان و حیوانات و تعامل با آنها دارم و بنظرم اصیل ترین و بی چشمداشت ترین ارتباط دنیا را می شود در بینشان جستجو کرد…

همیشه نگاهم به صنعت و تولید، ایجاد یک هم افزایی و ارتقای استاندارد های موجود بوده. باورم این است که با ایجاد ثبات و ارتقای کیفیت می توان اعتماد به کالای ایرانی رو بالا برد. در صنعت کشاورزی، ایران به عنوان یک کشور چهار فصل با داشتن اقلیمی متنوع، مزیت خود در امر کشاورزی را با اختلاف نسبت به صنایع دیگر در معرض نمایش قرار داده است. ما در گرومان قرار است با تامین و تولید کلیه نیاز های بخش کشاورزی و باغداری تلاش کنیم برای ایجاد کشاورزی پایدار.
و میدانیم کشاورزی پایدار زمانی حاصل می شود که تولید کنندگان محصولات کشاورزی و تمامی مشاغل مرتبط با آن به سودآوری برسند و بتوانند آن را تکرار کنند.

وحید عبداللهیان
بابک کاظمی

بابک کاظمی

من بابک کاظمی بجستانی هستم، رییس کمیته بازاریابی و برند گرومان!
و امسال بیستمین سالی هست که در زمینه فروش، بازاریابی و برندینگ مشغول کارم. در کنار این کار، تدریس دلمشغولی و زمینه کاری مورد علاقه‌ام بوده و هست.

هویت افراد، مهمترین مشخصه و عامل تمایز آنهاست. افراد برای اینکه بتوانند ارتباط موثری با جامعه بر قرار کنند، سعی بر نشان دادن هویت خود به بهترین شکل ممکن را دارند. اما موضوع هویت تنها محدود به انسان نیست، کالاها و خدمات برای بیان جایگاه خود و هویتی که دارند در چارچوبی مشخص حرکت میکنند و تمامی تلاششان برای بیشتر دیده شدن و ساختن تصویری خاص در ذهن مخاطبینشان است. در دنیای پر از رقابت امروز، کسب‌‌و‌کاری که نتواند تمایز و هویت مستقلی از خود نشان دهد محکوم است به فراموشی. گرومان از زمان تولد تلاش کرده با هویتی ثابت و متمایز وارد بازار شود و خواسته که موثر و پایدار باشد. برایمان مهم است که روزی روزگاری در دور ترین نقطه کشور یا فراتر از آن، دنیا، شخصی که به دنبال ثبات در اثر بخشی محصولاتش میگردد، اولین گزینه ذهنش گرومان باشد.